Ana Səhifə
Biz kimik?

Biz kimik?

Azərbaycanda Bebras müsabiqəsi ACM Azərbaycan bölməsinin üzvləri və eyni zamanda könüllü İT mütəxəssisləri tərəfindən təşkil edilir. 

2016-cı il Bebras komandası:

  • Ramin Mahmudzadə, Bakı Dövlət Universiteti
  • Fuad Hacıyev, ADA Universiteti
  • Araz Yusubov, ADA Universiteti
  • Fərid Əhmədov, ADA Universiteti
  • Aydın Bağıyev, ADA Universiteti (tələbə)
  • Aytən Ələkbərova, ADA Universiteti (tələbə)
  • Cəlal Rəsulzadə, ADA Universiteti (tələbə)
  • Elnarə Nəbiyeva, ADA Universiteti (tələbə)
  • Əli Mustafalı, ADA Universiteti (tələbə)
  • Fidan Əliyeva, ADA Universiteti (tələbə)
  • İlahə Manafova, ADA Universiteti (tələbə)
  • Könül Qurbanlı, ADA Universiteti (tələbə)
  • Lalə Şahbəndəyeva, ADA Universiteti (tələbə)
  • Nazir Yunuszadə, ADA Universiteti (tələbə)
  • Nigar Əmiraslanova, ADA Universiteti (tələbə)
  • Sabir Babayev, ADA Universiteti (tələbə)
  • Samir Məmmədov, ADA Universiteti (tələbə)
  • Sevinc Cəfərli, ADA Universiteti (tələbə)
  • Şahnur İsgəndərli, ADA Universiteti (tələbə)
  • Turan Ağabəyli, ADA Universiteti (tələbə)
  • Ülviyyə Məmmədzadə, ADA Universiteti (tələbə)
  • Zəkiyə Əlizadə, Qafqaz Universiteti (tələbə)
  • Ziyəddin Sadıqov, ADA Universiteti (tələbə)
  • Elnur Məmmədli, QMeter şirkəti (Birləşmir Ərəb Əmirlikləri)
  • Adil Əliyev, Samsung Electornics (Cənubi Koreya)

2015-ci il Bebras komandası:

  • Ramin Mahmudzadə, Bakı Dövlət Universiteti
  • Fuad Hacıyev, ADA Universiteti
  • Araz Yusubov, ADA Universiteti
  • Rəşad Əliyev, ADA Universiteti
  • Elnur Məmmədov, Binar Studio
  • Hürü Həsənova, CMC ltd. (Hindistan)
  • Aytac Ağabəyli, Bakı Dövlət Universiteti (tələbə)
  • Elnarə Nəbiyeva, ADA Universiteti (tələbə)
  • Əli Mustafalı, ADA Universiteti (tələbə)
  • Əliheydər Qubatov, Bakı Dövlət Universiteti (tələbə)
  • Könül Əliyeva, EU Business School Munich (Almaniya)
  • Adil Əliyev, Samsung Electornics (Cənubi Koreya)

2014-cü il Bebras komandası:

  • Ramin Mahmudzadə, Bakı Dövlət Universiteti
  • Fuad Hacıyev, ADA Universiteti
  • Araz Yusubov, ADA Universiteti
  • Rəşad Əliyev, ADA Universiteti
  • Toğrul Cəfərli, Binar Studio
  • Elnur Məmmədov, Binar Studio
  • Şərif Hüseynli, Binar Studio
  • Ulduzə Xəlilova, Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyi
  • Cavid Mahmudzadə, AGBank
  • Hürü Həsənova, Azərbaycan Texniki Universiteti
  • Aytac Ağabəyli, Bakı Dövlət Universiteti (tələbə)
  • Ləman Qədirli, Bakı Dövlət Universiteti (tələbə)
  • Adil Əliyev, ADA Universiteti

Bebras həftəsi

  • Bebras həftəsi 28 Noyabr-4 Dekabr tarixlərində keçiriləcəkdir.

    Üzv olmayan məktəblər iştirak etmək üçün bu keçiddən qeydiyyatdan keçə bilərlər.